DIY: Crop top własnej roboty

Odzież na siłownię potrafi kosztować naprawdę majątek. Zamiast wydawać niebotyczne sumy na nowe topy czy spodnie bez trudu można wykonać je samemu. Dostosuj po prostu to, co masz w szafie. Przede wszystkim przeszukaj ją w poszukiwaniu Twojego ulubionego, nieco za dużego t-shirtu z rękawkiem. Znakomicie sprawdzi się do tej przeróbki! Zobacz, jak w prosty sposób, możesz zamienić swoją stara koszulkę na modny crop top!

Zrób crop top własnoręcznie!

Jedyne, co potrzebujesz do wykonania takiego modnego topa jest stary, nieco za luźny t-shirt, którego już nie nosisz. Do tego nożyczki – coś, bez czego w ogóle nie dasz rady zmienić swojej koszulki. Sprawdź, jakie proste kroki musisz wykonać, by uzyskać świetny efekt!

Jak wykonać swój crop top?
Źródło: Pinterest

Jak wiadomo crop top to specjalny, krótki top z dużymi wycięciami. Pierwszy z nich musisz zrobić na środku koszulki, albowiem top tego typu jest krótki, odsłaniający pępek. To, co musisz zrobić to obciąć najpierw rękawki od reszty bluzki. Dzięki temu stworzysz bezrękawnik. Dodatkowo obetnij szyjkę koszulki – pogłęb nieco wycięcie, a uzyskasz porządany efekt. Pamiętaj, że crop topy są dość mocno wycięte, ponieważ z reguły nosi się je na inna odzież. Następnie pogłęb nieco wycięcie pod pachami. Na sam koniec obetnnij koszulkę mniej więcej na 2/3 jej wysokości. Taki prosty crop top możesz uzyskać całkowicie bez korzystania z maszyny do szycia! Prawda, że łatwy sposób?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *