DIY: Japonki idealne nie tylko na basen!

Szukasz idealnych japonek, które sprawią, że będziesz wyglądac sportowo, a jednocześnie też i stylowo? Masz dość jedynie plastikowych modeli, które potrafią obetrzeć skórę i skrzywdzić stopę? Zamiast tego, stwórz razem z nami klapki, które świetnie będą się sprawdzać, gdy idziesz na basen, przechadzasz się nad jego brzegiem czy po prostu wybierasz się gdziekolwiek, ale chcesz zachować nieco sportowy look. Zobacz, jak prosto i tanio wykonać takie obuwie!

Buty na miarę potrzeb

1

Stylowe japonki to rozwiązanie dla praktycznie każdej dziewczyny, która tylko ma chęc pobawić się i wykonać coś samodzielnie. To, co porzebujesz do zrobienia tego obuwia to:

  • nożyczki

  • stare japonki

  • długa chustka w dowolnym kolorze (taka, która Ci się podoba)

2

Na samym początku musimy podzielić chustkę na dwie części tej samej długości. W tym celu rozłóżmy ją na podłodze i przetnijmy na pół. Potrzebujemy dwa kawałki materiału – po jednym na każdy but. Gdy już uzyskamy dwa kawałki – przewleczmy każdy z nich przez japonkę.

3

Zrób pęk, a następnie postaraj się dokładnie opleść trzymanie klapków. Ważne jest, by wykonać to bardzo starannie. Na samym końcu zrób pęk, by supełki nie rozwiązały się podczas noszenia. Następnie resztę materiału użyj do oplecenia kostek i zawiązania poniżej łydki. W ten sposób stworzysz niezwykłe i, co najważniejsze, jedyne w swoim rodzaju japonki, który pozazdrości Ci każdy. Prawda, że to prosta metoda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *