Idealny strój na salsation!

Salsation to sport znakomity – jest niejako następcą zumby. To połączenie wspaniałej energii, tańca oraz dużej dozy emocji. Przede wszystkim podczas uprawiania tego sportu, mamy okazję do tego, by cieszyć się endorfinami. To pozytywna dyscyplina, która pozwala rozbudzić pozytywną energię, a dodatkowo zgubić też zbędne kilogramy. To sama radość, jednak trzeba się do niej odpowiednio przygotować. Dlatego liczy się odpowiedni strój.

Strój dopasowany do treningu

Trening salsation jest przede wszystkim intensywny. Jego podstawa jest ruch. Oznacza to, że potrzebujemy stroju modnego, a jednocześnie nie krępującego naszych ruchów. Odpowiedni strój = lekki strój! Podczas treningów najważniejsze jest obuwie. Dobrze jest postawić więc na buty sportowe, które będą mieć antypoślizgową podeszwę. Lepsze będą przylegające legginsy niż rozszerzające się spodnie, które mogą krępować w czasie tańca. Możemy też wybrać tzw. haremki, które odsłoną brzuch lub klasyczne krótkie spodenki.

Legginsy BonPrix Legginsy sportowe wzorzyste, długie 943705

Oprócz dołu – odpowiednia musi być także góra stroju! Tutaj przede wszystkim zainwestujmy w biustonosz sportowy. Ewentualnie możemy postawić też na wygodną koszulkę bezpośrednio ze stanikiem. Jeśli zaś chodzi o koszulki to najlepszym rozwiązaniem będzie krótka bokserka (lub dwie fantazyjnie założone na siebie) lub model z krótkim rękawkiem, nawet opadającym na jedno ramię. Bardzo modnym rozwiązaniem są koszulki z termo materiałów. Są wygodne, świetnie odprowadzają wilgoć, a także przepuszczają powietrze. Postaw też na modne kolory!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *