Jak wykonać samodzielnie błyszczące buty sportowe?

Czasem buty zaczynają już nam się nudzić – nic dziwnego, każda kobieta lubi zmiany. Zamiast kupować kolejną parę, pomimo tego, że ta którą nosimy jest dobra – postawmy na zmianę, najlepiej we własnym wykonaniu. Dlatego właśnie tak kochamy DIY – możemy za niewielkie pieniądze dokonać wielkiej zmiany.

Co potrzebujemy, by sprawić, żeby nasze buty błyszczały?

  • kryształki do ozdobienia
  • pęsetę
  • klej do obuwia, który przymocuje kamyczki

#cheap #nikes, nike free run 3, tiffany blue nikes, hot punch  nikes, pink nike frees, volt nike shoes, wholesale womens running shoes:

Do tego jedyne, co jest nam jeszcze potrzebne to nieco cierpliwości. Buty musimy wcześniej umyć i osuszyć, bez sensu przyozdabiać brudne obuwie. Najlepiej w miejscu znaczka – my stosujemy do tej zmiany stare Nike, smarujemy część obuwia klejem, nie wychodząc za linię (szkoda zniszczyć buty, a klej nie usunie się z nich). Następnie dość szybko, przy pomocy pęsety nakładamy na posmarowaną klejem powierzchnię błyszczące kryształki. Ważne, żeby były umieszczone jeden przy drugim, stworzy to niesamowity efekt.

✧ Pinterest ↠ H.Mattarozzi ✧:

Dzięki takim kryształkom nasze buty znacznie zyskają na wyglądzie, a my nadamy im nowe życie. Musimy pamiętać, by przed założeniem odczekać odpowiednią ilość czasu zanim wyjdziemy w obuwiu na ulicę. Dajmy kryształkom czas, by odpowiednio przytwierdziły się do obuwia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *