Kolorowe torby treningowe za mniej niż 30 zł!

Szukasz niedrogiej torby treningowej, która będzie pakowna i wytrzymała, a jednocześnie wyróżni się kształtem czy kolorem spośród wielu takich samych ciemnych prostokątnych toreb sportowych? Sprawdź nasze propozycje pojemnych toreb w cenach od blisko 19 do niecałych 30 zł, w których pomieścisz strój i akcesoria sportowe lub spakujesz się na weekendowy wyjazd, w modnej żywej kolorystyce, dzięki której od razu zyskasz mnóstwo energii do działania!

Najtańsze kolorowe torby sportowe

Zdjęcie BlueCollection Torba żółta BC20252-12 Zdjęcie IN Torba PEP czarny/pomarańczowy IN56-0808521 Zdjęcie Collection Torba jasna BC20209-13
BlueCollection Torba żółta BC20252-12 IN Torba PEP czarny/pomarańczowy IN56-0808521 Collection Torba jasna BC20209-13
Logo sklepu PlanetShop.pl18.90 zł Logo sklepu PlanetShop.pl28.99 zł Logo sklepu PlanetShop.pl29.90 zł

Pierwsza z naszych najtańszych propozycji toreb sportowych to poliestrowa czarno-żółta torba BlueCollection, do kupienia już za niecałe 19 zł, o nietypowym, ale bardzo ergonomicznym – cylindrycznym kształcie. Oprócz dużej komory głównej ten model posiada także dwie boczne kieszonki z siateczki oraz mniejszą kieszeń zapinaną na zamek. Można ją nosić za krótkie rączki w dłoni albo na przypinanym długim regulowanym pasku.

Druga propozycja w cenie 28,99 zł to pojemna torba treningowa PEP w czarno-czerwonym kolorze, której zarówno główna, jak i dodatkowa boczna kieszeń, zapinają się na zamek. Ten model posiada, podobnie jak poprzedni, krótkie mocne uchwyty oraz dopinany pasek na ramię.

Trzeci model w cenie nie przekraczającej 30 zł to torba sportowa Collection z usztywnianym dnem z małą boczną kieszonką zapinaną na suwak oraz praktyczną komorą z siatki na butelkę. Ten jaskrawozielony model posiada czarne krótkie rączki i oczywiście wygodny długi odpinany pas na ramię.

Te pojemne torby sportowe nadadzą się idealnie do pakowania stroju na trening, ale także zmieszczą rzeczy na krótki wyjazd – są jednak nie tylko praktyczne, ale i modne, dzięki niebanalnym kształtom i żywej kolorystyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *