Mikołajkowe prezenty dla miłośniczki sportu!

Miłośniczki sportu wiedzą jak ważny jest ruch, zdrowie i przede wszystkim odpowiednie gadżety! Wasza mama, przyjaciółka, siostra czy inna bliska osoba kocha sport? Podarujcie jej na mikołajki coś, co kojarzy się ze sportem, sprawi jej przyjemność, a jednocześnie będzie naprawdę przydatne.

Prezenty dla miłośniczki ruchu

Niedrogie przyrządy do ćwiczeń, funkcjonalne gadżety i przydatne akcesoria? Przydadzą się absolutnie każdej miłośniczce zdrowego trybu życia. Każda z nas wie, jak ważny jest sport, warto więc zainwestować w prezent o tym charakterze. Mikołajki to okazja do zakupu podarunków w niskiej cenie. Na co więc postawić? Na niedrogie gadżety, jak np. Rucanor Opaska Na Ramię. To ciekawa opaska, która jest zapinana na rzep, a dodatkowo posiada światełko i możliwość regulowania szerokości. Sprawdzi się podczas ćwiczeń na siłowni czy jazdy na rowerze lub biegania. Cena takiej opaski wynosi 29,90 zł.

PROFIT MATA DO YOGI BLOOM 173x61x0,5cm DK 2202

Innym znakomitym prezentem na Mikołajki jest także profesjonalna mata do ćwiczeń w domu. Sprawdzi się wtedy, gdy wykonujemy ćwiczenia znalezione w internecie, ćwiczymy z Ewą Chodakowską czy wykonujemy ćwiczenia zalecone przez fizjoterapeutę. Matę zawsze warto mieć pod ręką (a raczej pod plecami), albowiem pozwala nam wykonywać wszystko bez obaw o poślizgnięcie czy suwanie się po podłodze.

Pozostałe akcesoria do siłowni i fitness Body Sculpture Body trimmer BB 2020

Oprócz niedrogiej maty czy opaski na ramię, zainwestować możemy także w sprzęt do ćwiczeń i bliskiej osobie podarować np. Body Sculpture Body trimmer BB 2020. To wykonane z gumy urządzenie, które świetnie zastępuje np. pracę na siłowni. Sprawdzi się podczas rozciągania czy ćwiczeń a’la pilates. Przynosi dodatkowa pracę mięśniom a jednocześnie zapewnia stabilność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *