Prezenty na Dzień Kobiet dla Fit Dziewczyny!

Chcesz zaskoczyć swoją dziewczynę prezentem na Dzień Kobiet? Postaw na ciekawe produkty do ćwiczeń, zwłaszcza wtedy, gdy interesuje ją zdrowie i sport! Sprawisz jej ogromna radość wybierając właśnie to, czym się obecnie interesuje. Jeśli nie wiesz, jak dopasować sprzęt do rodzaju ćwiczeń – sprawdź u nas!

Dzień Kobiet

Zdjęcie SPOKEY Zestaw gum fitness Bounce Zdjęcie REAL PHARM Gloves Lady Zdjęcie BODY SCULPTURE HANTLE Z UCHWYTEM SW 312 (2 x 0,5kg)
SPOKEY Zestaw gum fitness Bounce REAL PHARM Gloves Lady BODY SCULPTURE HANTLE Z UCHWYTEM SW 312 (2 x 0,5kg)
Logo sklepu PRESTO53.90 zł Logo sklepu sklep.bodymania.pl39.00 zł Logo sklepu MARBO-SPORT32.00 zł
SPOKEY Zestaw gum fitness Bounce to zestaw aż trzech gum do ćwiczeń. Dostępne są w modnych, neonowych kolorach i każda z nich posiada inny sposób ciągliwości: słaby, średni oraz bardzo mocny. Dzięki temu nadają się do różnych procesów ćwiczeń, sprawdzą się także w procesie rehabilitacji stawów i mięśni. Regularny trening prowadzi do wzrostu siły mięśniowej oraz wytrzymałości. Zestaw trzech gum kosztuje 59,90 zł. Rękawiczki idealne na trening? To właśnie stylowe i różowe REAL PHARM Gloves Lady. To modny model, który znakomicie nadaje się do noszenia na siłownię oraz wszędzie tam, gdzie będziesz trenować. Są dopasowane do dłoni, a do tego bardzo wygodne. Nie zsuwają się nawet wtedy, gdy dłoń jest spocona. To po prostu korzystny zakup, który kosztuje tylko 39,00 zł. Doskonałym wyjściem będzie też zestaw hantli BODY SCULPTURE HANTLE Z UCHWYTEM SW 312 (2 x 0,5kg). To model, który sprawdzi się w przypadku dziewczyn, które kochają ćwiczenia wytrzymałościowe z obciążeniem. Są też dobre podczas joggingu czy na bieżni, jeśli chcemy poprawić swoją wydolność. Dzięki specjalnej taśmie oraz gąbkowemu pokryciu modele nie ściągają i nie zsuwają się z dłoni. Dzięki temu przyrządy są bezpieczne w użytkowaniu i bardzo profesjonalne. Ich cena to 32,00 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *