Sportowe prezenty w sam raz dla dziadków!

Macie dziadków, którzy żyją pełnią życia i bez przeszkód ćwiczą? To cudownie – warto więc wesprzeć ich w zdrowym trybie życia i postawić na prezent na Dzień Babci i Dziadka związany z ich hobby! Nie wiesz, co kupić najbliższym? Sprawdź nasze sportowe propozycje!

Kije do nordic walkingu

Spokey Kije Nordic Walking Zigzag Anti-Shock

Nordic Walking to sport, który bez przeszkód mogą uprawiać osoby w każdym wieku! Przede wszystkim chodzi tutaj o prawidłową postawę i odpowiednie ułożenie ciała, dlatego tak ważne są kije, które pozwalają zachować pozycję. Spokey Kije Nordic Walking Zigzag Anti-Shock to komplet wytrzymałych kijów, które wykonane są z aluminium i przeznaczone zostały do głównie rekreacyjnych wędrówek. Świetnie sprawdzą się także podczas codziennych spacerów. Posiadają możliwość regulacji długości na poziomie 105 – 140 cm, a po złożeniu zajmują jedynie 85 cm. Mają także system amortyzacji z opcją Anti-Shock. Sprzyjają budowaniu kondycji, a jednocześnie angażują absolutnie całe ciało oraz wszelkie grupy mięśni do ruchu. To znakomity sposób, by dziadkowie poprawili wydolność organizmu, a także polepszyli układ oddechowy.

Dla babci i dziadka!

Hantle Hantle hantla do ćwiczeń ciężarki obciążenia fitness winylowe 2x 0,5 kg różowe MOVIT 144070

Hantle hantla do ćwiczeń ciężarki obciążenia fitness winylowe 2x 0,5 kg różowe MOVIT to prezent, który będzie znakomity zarówno dla babci, jak i dla dziadka. Pozwala na codzienne ćwiczenia z dodatkowym obciążeniem. Dzięki temu dziadkowie mogą zachować witalność, kondycję oraz dobre samopoczucie każdego dnia. To zestaw, z którym bez przeszkód dziadkowie mogą ćwiczyć w każdych warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *