Trzymaj się sportowo – wskakuj na bieżnię!

Nowy Rok to nowe postanowienia! Wielu z nas zakłada, że będziemy trzymać się ścisłe ustanowionej diety, a także zaczniemy ćwiczyć. Często jednak nie mamy czasu na siłownię – zamiast tego wolelibyśmy poćwiczyć w zaciszu domowego mieszkania. Warto więc zainwestować np. w bieżnie, dzięki której pobiegasz niezależnie od pogody czy samopoczucia. Wystarczy ubrać się w strój sportowy i ruszyć do biegania!

Hop Sport Bieżnia elektryczna HS-1402

Bieżnie treningowe Hop Sport Bieżnia elektryczna HS-1402

Idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą być fit będzie Hop Sport Bieżnia elektryczna HS-1402. To element, który nie pozwoli Ci zapomnieć o ćwiczeniach. Przede wszystkim model to świetny sposób, aby szybko pozbyć się i zredukować tkankę tłuszczową. Dodatkowo, dzięki temu sprzętowi bez przeszkód utrzymasz swój organizm w dobrej kondycji. Bieżnia świetnie nadaje się do trzymania w domu, ponieważ nie zajmuje wiele miejsca, więc będzie idealnym rozwiązaniem. Dodatkowo posiada stabilną i bardzo solidną konstrukcję. Zaletą jest także możliwość ustawienia ćwiczeń i zwiększenia lub zmniejszenia prędkości pasa bieżni.

Najważniejsze parametry bieżni

Hop Sport Bieżnia elektryczna HS-1402 posiada również wbudowany komputer LCD, za pomocą którego możemy dopasować ustawienia do naszego treningu. Bieżnia pozwala także dokonać pomiaru pulsu. Możliwość manualnego dostosowania poziomu nachylenia do sposobu biegania. Posiada również antypoślizgowe podstawy na stopy i rolki transportowe. Interesujesz się zakupem bieżni treningowej? Sprawdź ranking najlepszych modeli dostępny na Okazje.info.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *