Jak wybrać torbę na siłownię?

Coraz więcej osób stawia na aktywność ruchową. Równie ważnym elementem wyposażenia osób aktywnych jest torba sportowa. Wybierając się na siłownię musimy zabrać ze sobą wiele dodatkowych rzeczy: strój, buty, żel pod prysznic, ręcznik i butelkę wody mineralnej.

Czym kierować się przy wyborze torby?

Torebki dla dzieci TORBA NA RAMIĘ Axer Sport Torba na ramię AXER SPORT 50AH Biało-różowy

Torba na siłownię powinna być przede wszystkim pojemna. Jak już wspomnieliśmy, na siłownie zabieramy ze sobą mnóstwo rzeczy. Do tego musimy pamiętać, że muszą się w niej zmieścić nie tylko sportowe akcesoria. Torba powinna mieć nie tylko jedną, główną kieszeń, ale także kilka bocznych. Im więcej ich będzie, tym lepiej. Dno kieszeni głównej powinno być usztywniane. Poszukując dobrej torby na siłownię, szukajmy modeli, które są uszyte z mocnej i wodoodpornej tkaniny. Taka torba nie przemoknie nam podczas opadów deszczu lub śniegu. Do tego będzie można ją łatwo wyczyścić. Dobrze sprawdzi się torba w ciemnym kolorze. Zabrudzenia na ciemnych barwach są mniej widoczne niż na jasnych.

Koniecznie wybierz torbę na ramię

Rzadkością jest widok osób wchodzących do siłowni z torbą w ręku. Dobra torba sportowa powinna mieć pasek. Temu elementowi torby powinniśmy poświęcić wiele uwagi. Najlepiej sprawdzi się torba z szerokim paskiem. Wąski może boleśnie wpijać się w ramię zwłaszcza, jeśli nosimy w niej wiele rzeczy. Od spodu pasek powinien być wykończony gumą; dzięki temu unikniemy otarć, a torba nie będzie zsuwała się z ramienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *